Hizmetlerimiz

Gaziemir Güzellik Salonu
Hizmetlerimiz

Cilt Bakımı


Profesyonel ürünlerle isin uzmanı tarafından uygulanan ve cildin ihtiyacına uygun derinlemesine bakım işlemidir. Cilt bakımı aşamaları; • Cilt uygun temizleyiciler (süt, jel, vs.) kullanılarak temizlenir. • Cildi ölü hücrelerden arındırıp, hücre yenilenmesini aktive etmek için peeling uygulaması yapılır. • Ciltteki gözeneklerini açmak için buhar uygulamasıyapılır. • Ciltteki siyah noktalar (komedonlar) vakum veya trikomedon ile temizlenir. • Temizleme işleminden sonra 3 dakika kadar yüksek frekans uygulanarak cilt dezenfekte edilir. • Cilt tipine ve ihtiyacına göre uygun serum ve ampüller, iyontoferez ile cilde uygulanır. • Cilt tipine göre belirlenen maske cilde uygulanır ve gözenekler tekrar sıkılaştırılır. • Uygulanan maske temizlenir, tonik ile gözenekler sıkılaştırılır ve son olarak nemlendirici krem ile cilt rahatlatır..


İletişim

MicroBlading


3D Kıl tekniği ile Kaş Kontür ve Microblading uygulamayı yapan kişinin uzmanlığına bağlı olarak; Çok doğal, görünüm/renk/yön itibarı ile mevcut kaşlarınızdan ayırt edilemeyecek bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Doğal kaş görünümü tamamen doğal ve organik tekniklerle verilmektedir. Kaşların kıl yapısı ve rengine göre pigmentler seçilmekte, kişinin yüz şekli ve kaş yapısına göre moda trendlerine uygun, estetik bir biçimde şekillendirilmesidir.


İletişim

MicroPen


Ciltteki epidermis tabakasına zarar vermeden titreşimli iğneleme tekniği ile micro kanallar açarak cildi onarmaktadır. Micropen uygulama alanları Yüz, El,Boyun Saç, Vucutta doku kaybı olan bölgelerdir. Micropen ince çizgi ve kırışıklık tedavisinde, cilt sıkılaştırmada akne izlerinin giderilmesinde genişlemiş gözeneklerin azaltılmasında, güneş lekelerinin giderilmesinde, yanık skarlarının azaltılmasında çatlak ve dermotolojik sorunlarının tedavisinde, göz altı morluk, ve çizgilerinin giderilmesinde uygulanır. 2- 8 Seans uygulanır.


İletişim

Kalıcı Makyaj


Kalıcı makyaj uygulaması, deri altına enjekte edilen pigmentler sayesinde gerçekleştirilmektedir. Deride renk değişimini sağlayan bu enjeksiyon, 7/24 makyajlı bir görünüm sağlıyor. Saç ve ten rengine göre seçilen pigmentler, ince bir iğne yardımı ile derinin alt tabakasına aktarılmaktadır. Bir nevi deri hücrelerinin boyanması söz konusudur.


İletişim

Kirpik Lifting


Kirpik için yapılan kaldırma ve kıvırma uygulamasıdır. Kirpik perması olarak da bilinirliği vardır. Kullanılan vitaminler ve yapılan kıvırma uygulaması sayesinde kirpiklerin doğallığını bozmadan daha hacimli ve uzun görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Kullanılan kolajen serumlar sayesinde kolajen üretiminin artışı sağlanır. Kolajen üretiminin artması ise kirpikleri daha güçlü kılar ve korunmasına doğal olarak katkıda bulunur. Bu bakım aynı zamanda keratin bakım olarak da bilinir.


Hire us

Kalıcı Fondöten


Aydınlık ve daha ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlayan kalıcı fondöten diğer adıyla BB Glow özel bitkisel serumlar kullanılarak cilt sorunlarını gideren bir uygulamadır. Herhangi bir kimyasal yada fontoten içermeyen tamamen bitkisel içerikli serumların cilt üzerinde bıraktığı etkisinden dolayı kalıcı fontöten ismini almıştır Ciltte görülen renk tonu farklılıklarını giderme özelliğine sahiptir. Sivilce ve akne izlerini onaran, göz altı morluklarını ve göz çevresindeki ji koyulaşmayı gideren, kılcak damar görüntüsünü kamufle eder. Yara ve skar izlerinin görünümünü azaltır. Koolajen ve elastin üretimini destekleyerek ince kırışıklıkları, yok eder, cildin nem oranını yükseltip elastikiyetini arttırır. Kalıcı fondöten yani BB Glow uygulaması 1 yıl boyunca etkisini gösterir. 10Gün arayla 3 veya 4 seans uygulanır.


İletişim

Buz Başlık Epilasyon


Buz Lazer günümüzün en kapsamlı ve en güvenli epilasyon uygulaması kabul edilmektedir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle lazer epilasyon yapılmasını sağlayan teknolojilerle donatılmıştır. Ütüleme epilasyon tekniğinin mimarı firma tarafından geliştirilen Buz Lazer masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer epilasyonda kıl foliküllerine kademeli olarak kontrollü ısı verilerek çevre dokular korunur. Gelişmiş bir soğutma sistemi olan Ice Teknolojisi ise hasta konforunu daha da arttırmak için cildi -3 dereceye kadar soğutur ve serinletir.Buz Lazer kusursuz bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü bir sistemdir. Kişiye özel hijyenik başlıklara sahip olan Buz Lazer uygulamanın çok daha güvenli olmasını sağlar. İstendiğinde tedavi başlığına takılabilen bu hijyenik başlıklar kişiye özeldir. Kişisel hijyene daha fazla dikkat edilmesi gereken bu salgın döneminde hijyenik başlıklar önemli bir avantaj sunar.


İletişim